Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matkę można do sądu  podać  za "CICHE PRZYZWOLENIE"  bo to jakaś patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matkę można do sądu  podać  za "CICHE PRZYZWOLENIE"  bo to jakaś patologia
bo ta matka to taki alfons. a patologia to kazdy wie coreczka ma przyklad z mamusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ip tych wpisów można sprawdzić i co niektórzy poniosą konsekfencje swoich komentarzy !!!więc uważajcie co piszecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ta matka to taki alfons. a patologia to kazdy wie coreczka ma przyklad z mamusi
czy wy znacie tą rodzinę, że takie paszkwile wypisujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy jesteście chorzy! jak można tak mówić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic o mnie i o mojej rodzinnie nie wiedzicie! i nie wiecie w jakim stanie psychicznym jestem! wiecie tyle co nic na ten temat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ip tych wpisów można sprawdzić i co niektórzy poniosą konsekfencje swoich komentarzy !!!więc uważajcie co piszecie!!!
Ale nikt nikogo tutaj nie obraza. Mamy wolnosc slowa i kazdy moze sie wypowiedziec na dowolny temat. Ale widze, ze tutaj mamy hejtowac tylko wujka a rodzina dziewczynki ma wyjsc na nieskazitelnych?!?! Ja niestety widze dwa konce kija i matka tez powinna ponisc kare bo to co ten facet zrobil to jest cos czego nie mozna mu podarowac ale sorry czy tylko mi sie tak wydaje ale czy dla matki ktorej 12 letnia corka jedzie sam na sam z wujkiem na wakacje to nie jest juz podejrzane??? czy prezenty typu laptop dostaje kazda siostrzenica od wujka??? No sorry ale taka matka albo udaje, ze nic nie wie albo jest najglupszym czlowiekiem na swiecie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam nie wstyd pisać takie brednie,nie wiecie co to dziecko przeżywa,może ciebie też cos strasznego w życiu spotka i co wtedy? jak inni będą o tobie pisać takie brednie....zastanówcie się nad tym co piszecie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nikt nikogo tutaj nie obraza. Mamy wolnosc slowa i kazdy moze sie wypowiedziec na dowolny temat. Ale widze, ze tutaj mamy hejtowac tylko wujka a rodzina dziewczynki ma wyjsc na nieskazitelnych?!?! Ja niestety widze dwa konce kija i matka tez powinna ponisc kare bo to co ten facet zrobil to jest cos czego nie mozna mu podarowac ale sorry czy tylko mi sie tak wydaje ale czy dla matki ktorej 12 letnia corka jedzie sam na sam z wujkiem na wakacje to nie jest juz podejrzane??? czy prezenty typu laptop dostaje kazda siostrzenica od wujka??? No sorry ale taka matka albo udaje, ze nic nie wie albo jest najglupszym czlowiekiem na swiecie!!!!
przestańcie wypisywać brednie skąd wiecie jakie prezenty dostawała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ponad wszelką wątpliwość pisze w artykule....  czego mama nie kupiła a miała ^^ Coś mi się wydaje że to Wujek był gwałcony hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to k*rwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wy jesteście dziwaczni, oj rzeczywiście biedny wujaszek..... wykorzystany przez 12latke. nawet gdyby dziecko go prowokowało powinien powiedzieć, że zwariowała a on nie umiał w spodniach utrzymać to skorzystał... jest obrzydliwy. to nie jest jakaś przypadkowa dziewczyna, SĄ SPOKREWNIENI. to przekracza wszelkie granice. pewnie spędzali razem jakieś uroczystości rodzinne przy jednym stole itp będąc z nią wracał do żony i do dzieci. az mi się słabo robi. nie wiecie jak było i ja też nie wiem ale nie snuje domniemań na forum. Może jej rodzice nie mogli sobie pozwolić na wakacje a jego dzieci byly za małe żeby je zabrać? Trochę ten aspekt jest dziwny ale nie wiadomo....  tak czy siak, różne są dzieci ale ON JEST DOROSŁY. powinien być mądrzejszy i jeszcze powiedzieć o tym jej rodzicom jeśli ona wyszła z jakąs inicjatywą a nie myśleć fi***em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa co tu pisze to debile typu ten pedofil a prezenty jak bywał za granico to dobrze kradł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niektórzy co bronio pedofila proponuje im odwiedziny w zakładzie karnym w pokoju intymnym na selfi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam mogo bronić faceta co skrzywdził dziecko rodzine liczył tylko na przyjemność ale ma i bedzie miał lepszo przyjemność bambusa w zakładzie karnym w Zamościu dla pedofili tam ruchajo kijem od sztotki by poczuł ten bul co dziewczynce sprawił a tym co go bronio rzycze mokrej szmaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie samo obrzydzenie wywołało we mnie postępowanie wikarego z Wilkołaza, który uczennicy gimnazjum dziecko zrobił. Matka posyłała na jakieś oazy, a ten duchowny grubo po trzydziestce zdobył się na takie świństwo. Jakoś wtedy Dziennik nie został poinformowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze, wy nic nie rozumiecie ! Faceci uwielbiają młode ciasne cipunie i dlatego to robią. To jest bez porównania inna przyjemność z seksu niż ze swoją starą rozepchaną trojgiem dzieci. Kto raz zasmakował już nigdy nie bzyknie rozklapichy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Bronio, ruchajo, za granico' - skąd się wziął ten niepiśmienny 'cyco'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro i Duda czytelnikom dziennika koło dupy lata ludziska potrzebują prawdziwych newsów.Widać poniżej jakie zainteresowanie jest tymi klakierami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam tylko pytanie - gdzie do cholery była matka, dlaczego na to pozwalała, czy to normalne, żeby wujek robił takie prezenty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...